Intel Arc B580 Limited Edition
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Intel Arc B580 Limited Edition
| Informasjon |
|---|
| Plattform | Consumer |
| Arkitektur | Battlemage |
| Generasjon | Arc B |
| Forrige generasjon | Arc A |
| Grensesnitt | PCIe 4.0 x8 |
| Kjerne |
|---|
| Navn | BMG-G21 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 19600 million |
| Brikkelstørrelse | 272.0 mm² |
| Tetthet | 72.1 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2560 |
| TMU | 160 |
| ROP | 80 |
| Tensor-kjerner | 160 |
| RT-kjerner | 20 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 12 GB |
| Buss | 192 bit |
| Båndbredde | 456.0 GB/s |
| Hastighet | 19.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 2670 MHz |
| Boost-klokke | 2670 MHz |
| Minneklokke | 2375 MHz |
| Strøm |
|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 190 w |
| Anbefalt strømforsyning | 600 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 3 2.1 |
| HDMI | 1 2.1a |
| HDCP | 2.3 |
| Oppløsning | 7680 x 4320 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 272 mm |
| Høyde | 115 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Weight | 779 g |
Array
(
[685] => Array
(
[id] => 685
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-03-26
)
[1817] => Array
(
[id] => 1817
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-03-27
)
[4039] => Array
(
[id] => 4039
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-03-28
)
[5146] => Array
(
[id] => 5146
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-03-29
)
[6297] => Array
(
[id] => 6297
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-03-30
)
[7426] => Array
(
[id] => 7426
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-03-31
)
[9559] => Array
(
[id] => 9559
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-04-01
)
[11694] => Array
(
[id] => 11694
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-04-02
)
[13821] => Array
(
[id] => 13821
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3899.00
[time] => 2026-04-03
)
[24360] => Array
(
[id] => 24360
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 646
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 3899.00
[time] => 2026-04-04
)
[24361] => Array
(
[price] => 3899.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)