| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | RDNA2 |
| Generasjon | Radeon Pro Navi |
| Forrige generasjon | Radeon Pro Vega |
| Grensesnitt | PCIe 4.0 x8 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 23 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 7 nm |
| Transistorer | 11060 million |
| Brikkestørrelse | 237.0 mm² |
| Tetthet | 46.7 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 1792 |
| TMU | 112 |
| ROP | 64 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 8 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 224.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 2331 MHz |
| Boost-klokke | 2580 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 6-pin | 1 |
| TDP | 100 w |
| Anbefalt strømforsyning | 500 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 4 1.4a |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 241 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2580 MHz |
Prisvarsler