
| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | Blackwell 2nd-gen |
| Generasjon | Blackwell PRO W |
| Forrige generasjon | Workstation Ada |
| Grensesnitt | PCIe 5.0 x16 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | GB202 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 92200 million |
| Brikkelstørrelse | 750.0 mm² |
| Tetthet | 122.9 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 24064 |
| TMU | 752 |
| ROP | 192 |
| Tensor-kjerner | 752 |
| RT-kjerner | 188 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR7 |
| Størrelse | 96 GB |
| Buss | 512 bit |
| Båndbredde | 1,792.0 GB/s |
| Hastighet | 28.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1590 MHz |
| Boost-klokke | 2617 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 12vhpwr | 1 |
| TDP | 600 w |
| Anbefalt strømforsyning | 1000 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 4 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 305 mm |
| Høyde | 137 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 112 862,- Komplett.no | 2617 MHz |