
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 44 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 4 nm |
| Transistorer | 29700 million |
| Brikkelstørrelse | 199.0 mm² |
| Tetthet | 149.2 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 2048 |
| TMU | 128 |
| ROP | 64 |
| RT-kjerner | 32 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 168.1 GB/s |
| Hastighet | 10.5 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1700 MHz |
| Spillklokke | 2530 MHz |
| Boost-klokke | 3130 MHz |
| Minneklokke | 2518 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 160 w |
| Anbefalt strømforsyning | 500 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 2 2.1a |
| HDMI | 1 2.1b |
| HDCP | 2.3 |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 990,- Komplett.no | 3230 MHz +3.2% | 2.5 | 202 mm | 120 mm | 49 mm | |
| 6 490,- Komplett.no | 3310 MHz +5.8% | 2.5 | 304 mm | 126 mm | 50 mm | |
| 6 041,- Elkjøp | 3230 MHz +3.2% | 2.5 | 202 mm | 120 mm | 49 mm | |
| 7 090,- Komplett.no | 3320 MHz +6.1% | 2.5 | 304 mm | 126 mm | 50 mm | |
| 6 526,- Multicom | 3320 MHz +6.1% | 2.6 | 298 mm | 131 mm | 51 mm | |
| 3230 MHz +3.2% | 2.1 | 249 mm | 132 mm | 41 mm | ||
| 3290 MHz +5.1% | 2.1 | 249 mm | 132 mm | 41 mm | ||
| 3230 MHz +3.2% | 2 | 281 mm | 118 mm | 40 mm | ||
| 4 490,- NetOnNet.no | 3320 MHz +6.1% | 2 | 281 mm | 118 mm | 40 mm | |
| 3320 MHz +6.1% | 2 | 281 mm | 118 mm | 40 mm | ||
| 5 790,- Elkjøp | 3230 MHz +3.2% | 2 | 200 mm | 100 mm | 39 mm | |
| 6 390,- Elkjøp | 3310 MHz +5.8% | 2 | 310 mm | 100 mm | 40 mm | |
| 6 690,- Elkjøp | 3310 MHz +5.8% | 2 | 310 mm | 100 mm | 40 mm | |
| 3320 MHz +6.1% | 2.7 | 320 mm | 127 mm | 53 mm | ||
| 3320 MHz +6.1% | 2.7 | 320 mm | 127 mm | 53 mm | ||
| 5 499,- Komplett.no | 3320 MHz +6.1% | 2.7 | 320 mm | 127 mm | 53 mm | |
| 5 874,- Elkjøp | 3320 MHz +6.1% | 2.8 | 300 mm | 131 mm | 55 mm | |
| 5 886,- Elkjøp | 3290 MHz +5.1% | 2.3 | 240 mm | 124 mm | 46.1 mm | |
| 5 090,- Elkjøp | 3290 MHz +5.1% | 2.3 | 240 mm | 124 mm | 46.1 mm | |
| 3320 MHz +6.1% | 2.5 | 290 mm | 124 mm | 49 mm | ||
| 5 299,- Komplett.no | 3320 MHz +6.1% | 2.5 | 290 mm | 124 mm | 49 mm | |
| 3320 MHz +6.1% | 2.5 | 290 mm | 124 mm | 49 mm | ||
| 3320 MHz +6.1% | 2.4 | 270 mm | 124 mm | 48 mm | ||
| 6 102,- Komplett.no | 3320 MHz +6.1% | 2.4 | 270 mm | 124 mm | 48 mm |