| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | RDNA3 |
| Generasjon | Radeon Pro Navi |
| Forrige generasjon | Radeon Pro Vega |
| Grensesnitt | PCIe 4.0 x16 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 32 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 28100 million |
| Brikkestørrelse | 346.0 mm² |
| Tetthet | 81.2 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 3072 |
| TMU | 192 |
| ROP | 96 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 256 bit |
| Båndbredde | 576.0 GB/s |
| Hastighet | 18.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1900 MHz |
| Boost-klokke | 2600 MHz |
| Minneklokke | 2250 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 190 w |
| Anbefalt strømforsyning | 650 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 4 2.1 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 241 mm |
| Høyde | 111 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2600 MHz | 2 | 241 mm |
Prisvarsler