
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 21 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 7 nm |
| Transistorer | 26800 million |
| Brikkelstørrelse | 520.0 mm² |
| Tetthet | 51.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 5120 |
| TMU | 320 |
| ROP | 128 |
| RT-kjerner | 80 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 256 bit |
| Infinity Cache | 128 MB |
| Båndbredde | 512.0 GB/s |
| Hastighet | 16.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1825 MHz |
| Boost-klokke | 2250 MHz |
| Minneklokke | 2000 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 300 w |
| Anbefalt strømforsyning | 700 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 3 |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2340 MHz +4.0% | 2.9 | 320 mm | 140 mm | 57.8 mm | ||
| 2425 MHz +7.8% | 3.1 | 320 mm | 135 mm | 62 mm |