
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 10 GB |
| Buss | 160 bit |
| Båndbredde | 506.7 GB/s |
| Hastighet | 25.3 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 2500 MHz |
| Boost-klokke | 2750 MHz |
| Minneklokke | 2375 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 150 w |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2600 MHz -5.5% | 2.1 | 249 mm | 132 mm | 41 mm | ||
| 2660 MHz -3.3% | 2.2 | 242 mm | 105 mm | 44 mm |