| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Consumer |
| Arkitektur | Tesla 2.0 |
| Generasjon | Tesla |
| Neste generasjon | Tesla Fermi |
| Grensesnitt | PCIe 2.0 x16 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | GT200B |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 55 nm |
| Transistorer | 1400 million |
| Brikkestørrelse | 470.0 mm² |
| Tetthet | 3.0 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 240 x2 |
| TMU | 80 x2 |
| ROP | 28 x2 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR3 |
| Størrelse | 0.875 GB x2 |
| Buss | 448 bit x2 |
| Båndbredde | 111.9 GB/s x2 |
| Hastighet | 2.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 576 MHz |
| Shader-klokke | 1242 MHz |
| Minneklokke | 999 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 6-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| TDP | 289 w |
| Anbefalt strømforsyning | 600 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| DVI-I | 2 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 267 mm |
| Høyde | 111 mm |
| Bredde | 38 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Shader-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|
Prisvarsler