| Informasjon | |
|---|---|
| Arkitektur | Hopper |
| Minne | |
|---|---|
| Type | HBM3 |
| Størrelse | 94 GB |
| Buss | 6016 bit |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1080 MHz |
| Boost-klokke | 1785 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 400 w |
| Anbefalt strømforsyning | 800 w |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785 MHz | ||||||
| 1785 MHz | ||||||
| 1785 MHz |
Prisvarsler