
| Informasjon | |
|---|---|
| Grensesnitt | PCIe 4.0 x16 |
| Maks temperatur | 90 C |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 4352 |
| TMU | 136 |
| ROP | 48 |
| SM-er | 34 |
| Tensor-kjerner | 136 |
| RT-kjerner | 136 |
| Minne | |
|---|---|
| Størrelse | 8 GB |
| Buss | 128 bit |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 2310 MHz |
| Boost-klokke | 2535 MHz |
| Minneklokke | 2250 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 160 w |
| Anbefalt strømforsyning | 550 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 3 1.4a |
| HDMI | 1 2.1a |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 290,- Elkjøp | 2565 MHz +1.2% | 2.1 | 199 mm | 120 mm | 42 mm |