

| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | Turing |
| Generasjon | Quadro Turing |
| Forrige generasjon | Quadro Volta |
| Neste generasjon | Workstation Ampere |
| Grensesnitt | PCIe 3.0 x16 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | TU117 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 12 nm |
| Transistorer | 4700 million |
| Brikkestørrelse | 200.0 mm² |
| Tetthet | 23.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 896 |
| TMU | 56 |
| ROP | 32 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 4 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 160.0 GB/s |
| Hastighet | 10.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1065 MHz |
| Boost-klokke | 1395 MHz |
| Minneklokke | 1250 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 50 w |
| Anbefalt strømforsyning | 250 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| Mini DisplayPort | 4 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 156 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
4 322,- | 1395 MHz | |||||
4 322,- | 1395 MHz |
Prisvarsler