| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | RDNA3 |
| Generasjon | Radeon Pro Navi |
| Forrige generasjon | Radeon Pro Vega |
| Grensesnitt | PCIe 4.0 x16 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 31 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 57700 million |
| Brikkestørrelse | 529.0 mm² |
| Tetthet | 109.1 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 6144 |
| TMU | 384 |
| ROP | 192 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 48 GB |
| Buss | 384 bit |
| Båndbredde | 864.0 GB/s |
| Hastighet | 18.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1855 MHz |
| Boost-klokke | 2495 MHz |
| Minneklokke | 2250 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 2 |
| TDP | 295 w |
| Anbefalt strømforsyning | 750 w 600 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 3 2.1 |
| Mini DisplayPort | 1 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2.1 2.6 |
| Lengde | 293 mm 280 mm |
| Høyde | 126 mm 110 mm |
| Bredde | 42 mm 51 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2495 MHz | 2.1 | 293 mm | 126 mm | 42 mm | ||
| 2495 MHz | ||||||
| 2495 MHz | ||||||
| 2495 MHz |
Prisvarsler