
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 14 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 7 nm |
| Transistorer | 6400 million |
| Brikkelstørrelse | 158.0 mm² |
| Tetthet | 40.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 1408 |
| TMU | 88 |
| ROP | 32 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 4 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 224.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1607 MHz |
| Spillklokke | 1717 MHz |
| Boost-klokke | 1845 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 130 w |
| Anbefalt strømforsyning | 300 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 1 1.4a |
| HDMI | 1 2.0b |
| DVI | 1 |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1845 MHz | 1.9 | 240 mm | 126 mm | 38 mm |