


| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 48 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 4 nm |
| Transistorer | 53900 million |
| Brikkelstørrelse | 357.0 mm² |
| Tetthet | 151.0 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 4096 |
| TMU | 256 |
| ROP | 128 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 256 bit |
| Infinity Cache | 64 MB |
| Båndbredde | 644.6 GB/s |
| Hastighet | 20.1 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1660 MHz |
| Spillklokke | 2570 MHz 2400 MHz |
| Boost-klokke | 3100 MHz 2970 MHz |
| Minneklokke | 2518 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 3 |
| TDP | 304 w |
| Anbefalt strømforsyning | 850 w 750 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 2 2.1a |
| HDMI | 2 2.1b |
| HDCP | 2.3 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 3 |
| Lengde | 339 mm |
| Høyde | 136 mm |
| Bredde | 59 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3100 MHz +4.4% | 3 | 330 mm | 146 mm | 61 mm | ||
| 3100 MHz +4.4% | 3 | 330 mm | 140 mm | 61 mm | ||
| 2970 MHz | 2.9 | 298 mm | 131 mm | 58 mm | ||
| 2970 MHz | 2.9 | 298 mm | 131 mm | 58 mm | ||
| 2970 MHz | 2.9 | 298 mm | 131 mm | 58 mm | ||
| 2970 MHz | 2.8 | 290 mm | 123 mm | 56 mm | ||
| 11 590,- Komplett.no | 3060 MHz +3.0% | 3.2 | 330 mm | 140 mm | 62.5 mm | |
| 11 490,- Komplett.no | 3010 MHz +1.3% | 2.5 | 312 mm | 130 mm | 50 mm | |
| 8 990,- Komplett.no | 3060 MHz +3.0% | 3.2 | 330 mm | 140 mm | 62.5 mm | |
| 7 990,- NetOnNet.no | 3010 MHz +1.3% | 2.5 | 312 mm | 130 mm | 50 mm | |
| 9 290,- Komplett.no | 2970 MHz | 2.8 | 288 mm | 132 mm | 56 mm | |
| 7 790,- Komplett.no | 3060 MHz +3.0% | 2.8 | 288 mm | 132 mm | 56 mm | |
| 3060 MHz +3.0% | 2.8 | 288 mm | 132 mm | 56 mm | ||
| 10 439,- Komplett.no | 3100 MHz +4.4% | 3 | 339 mm | 136 mm | 59 mm | |
| 10 290,- Elkjøp | 3010 MHz +1.3% | 2.9 | 332 mm | 122 mm | 57 mm | |
| 3060 MHz +3.0% | 3 | 340 mm | 132 mm | 69 mm | ||
| 10 790,- Elkjøp | 3060 MHz +3.0% | 3.5 | 340 mm | 132 mm | 69 mm | |
| 3060 MHz +3.0% | 3.5 | 340 mm | 132 mm | 69 mm | ||
| 9 990,- Elkjøp | 3060 MHz +3.0% | 3.5 | 340 mm | 132 mm | 69 mm | |
| 10 190,- Elkjøp | 3010 MHz +1.3% | 2.5 | 327 mm | 128 mm | 49 mm | |
| 9 390,- Elkjøp | 3010 MHz +1.3% | 2.5 | 327 mm | 128 mm | 49 mm | |
| 9 289,- Multicom | 2970 MHz | 2.1 | 289 mm | 111 mm | 41 mm | |
| 9 289,- Multicom | 3010 MHz +1.3% | 3.1 | 320 mm | 120.3 mm | 61.6 mm | |
| 9 601,- Elkjøp | 3060 MHz +3.0% | 3.3 | 330.8 mm | 128.5 mm | 65.7 mm | |
| 9 654,- Elkjøp | 3060 MHz +3.0% | 3.3 | 330.8 mm | 128.5 mm | 66 mm | |
| 8 832,- Elkjøp | 2970 MHz | 3.1 | 320 mm | 120.3 mm | 61.6 mm | |
| 10 890,- Komplett.no | 3100 MHz +4.4% | 3.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | |
| 3100 MHz +4.4% | 3.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | ||
| 3100 MHz +4.4% | 3.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | ||
| 3100 MHz +4.4% | 3.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | ||
| 3100 MHz +4.4% | 3.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | ||
| 2970 MHz | 3.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | ||
| 2970 MHz | 7.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | ||
| 2970 MHz | 3.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | ||
| 3100 MHz +4.4% | 3.6 | 360 mm | 155 mm | 72 mm | ||
| 2970 MHz | 3.4 | 350 mm | 140 mm | 67 mm | ||
| 2970 MHz | 3.4 | 350 mm | 140 mm | 67 mm | ||
| 2970 MHz | 3.4 | 350 mm | 140 mm | 67 mm | ||
| 2970 MHz | 3.4 | 350 mm | 140 mm | 67 mm | ||
| 2970 MHz | 3.4 | 350 mm | 140 mm | 67 mm | ||
| 9 499,- Komplett.no | 2970 MHz | 3.3 | 325 mm | 150 mm | 65 mm | |
| 2970 MHz | 3.3 | 325 mm | 150 mm | 65 mm | ||
| 2970 MHz | 3.3 | 325 mm | 150 mm | 65 mm |