| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | DG2-128 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 6 nm |
| Transistorer | 7200 million |
| Brikkestørrelse | 157.0 mm² |
| Tetthet | 45.9 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 768 |
| TMU | 32 |
| ROP | 16 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 4 GB |
| Buss | 64 bit |
| Båndbredde | 124.0 GB/s |
| Hastighet | 15.5 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1750 MHz |
| Boost-klokke | 2000 MHz 1750 MHz |
| Minneklokke | 1937 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 30 w |
| Anbefalt strømforsyning | 450 w 200 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 1 2.0 |
| HDMI | 1 2.0b |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 1 |
| Lengde | 169 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 39 mm |
| Weight | 263 g |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 495,- | 1000 MHz -42.9% | 1 | 156 mm | 69 mm | 15 mm | |
1 490,- | 1000 MHz -42.9% | 1 | 145 mm | 107 mm | 18 mm | |
1 503,- | 2000 MHz +14.3% | 2 | 169 mm | 69 mm | 39 mm | |
| 1750 MHz |
Prisvarsler