| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | DG2-128 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 6 nm |
| Transistorer | 7200 million |
| Brikkestørrelse | 157.0 mm² |
| Tetthet | 45.9 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 1024 |
| TMU | 64 |
| ROP | 32 |
| Tensor-kjerner | 128 |
| RT-kjerner | 8 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 6 GB |
| Buss | 96 bit |
| Båndbredde | 46.5 GB/s |
| Hastighet | 3.9 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 2000 MHz |
| Boost-klokke | 2000 MHz 2050 MHz |
| Minneklokke | 1937 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 75 w |
| Anbefalt strømforsyning | 350 w 250 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 3 2.0 |
| HDMI | 1 2.0b |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 152.6 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Bredde | 35.7 mm |
| Weight | 412 g |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 952,- | 2250 MHz +9.8% | 2 | 190 mm | 124 mm | 39 mm | |
1 866,- | 2000 MHz -2.4% | 2 | 152.6 mm | 100 mm | 35.7 mm | |
| 2050 MHz | ||||||
| 2050 MHz | ||||||
| 2050 MHz |
Prisvarsler