| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Boost-klokke | 2000 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 2 |
| Anbefalt strømforsyning | 650 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 3 2.0 |
| HDMI | 1 2.0b |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2.4 |
| Lengde | 271 mm |
| Høyde | 132 mm |
| Bredde | 48 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2000 MHz | 2.4 | 271 mm | 132 mm | 48 mm |
Prisvarsler