woot
| Informasjon | |
|---|---|
| Arkitektur | Ampere |
| Navn | GA100 |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 6912 |
| TMU | 432 |
| ROP | 160 |
| Tensor-kjerner | 432 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | HBM2e |
| Størrelse | 40 GB |
| Buss | 5120 bit |
| Båndbredde | 1,935.4 GB/s |
| Hastighet | 3.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1065 MHz |
| Boost-klokke | 1410 MHz |
| Minneklokke | 1512 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 250 w |
| Anbefalt strømforsyning | 600 w |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1410 MHz | ||||||
| 1410 MHz | ||||||
| 1410 MHz |
Prisvarsler