Asus Dual GeForce RTX 3050 V2 OC Edition
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Asus Dual GeForce RTX 3050 V2 OC Edition
DUAL-RTX3050-O8G-V2
| Kjerne |
|---|
| Navn | GA106 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 8 nm |
| Transistorer | 12000 million |
| Brikkelstørrelse | 276.0 mm² |
| Tetthet | 43.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2560 |
| TMU | 80 |
| ROP | 32 |
| SM-er | 20 |
| Tensor-kjerner | 80 |
| RT-kjerner | 20 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 8 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 224.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1545 MHz |
| Boost-klokke | 1852 MHz 1785 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm |
|---|
| 6-pin | 1 |
| TDP | 130 w |
| Anbefalt strømforsyning | 450 w 550 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 1 1.4a |
| HDMI | 1 2.1 |
| HDCP | 2.3 |
| DVI | 1 |
| Oppløsning | 7680x4320 |
| Skjermer | 4 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1.9 |
| Lengde | 200 mm |
| Høyde | 123 mm |
| Bredde | 38 mm |
Array
(
[635] => Array
(
[id] => 635
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-03-26
)
[1767] => Array
(
[id] => 1767
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-03-27
)
[3981] => Array
(
[id] => 3981
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-03-28
)
[5077] => Array
(
[id] => 5077
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-03-29
)
[6247] => Array
(
[id] => 6247
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-03-30
)
[7336] => Array
(
[id] => 7336
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-03-31
)
[9469] => Array
(
[id] => 9469
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-04-01
)
[11604] => Array
(
[id] => 11604
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-04-02
)
[13731] => Array
(
[id] => 13731
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4244.00
[time] => 2026-04-03
)
[24270] => Array
(
[id] => 24270
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 755
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 4244.00
[time] => 2026-04-04
)
[24271] => Array
(
[price] => 4244.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)