PNY RTX 4000 SFF Ada Generation
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX 4000 SFF Ada Generation
VCNRTX4000ADALP-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | 27 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 35800 million |
| Brikkelstørrelse | 294.0 mm² |
| Tetthet | 121.8 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 6144 |
| TMU | 192 |
| ROP | 64 |
| SM-er | 48 |
| RT-kjerner | 48 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | 3 GDDR6 |
| Størrelse | 20 GB |
| Buss | 160 bit |
| Båndbredde | 280.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 720 MHz |
| Boost-klokke | 1560 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 70 w |
| Anbefalt strømforsyning | 400 w |
| Skjermutgang |
|---|
| Mini DisplayPort | 4 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 168 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 40 mm |
Array
(
[1758] => Array
(
[id] => 1758
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19538.00
[time] => 2026-03-26
)
[2881] => Array
(
[id] => 2881
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19627.00
[time] => 2026-03-27
)
[5057] => Array
(
[id] => 5057
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19627.00
[time] => 2026-03-28
)
[6238] => Array
(
[id] => 6238
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19750.00
[time] => 2026-03-29
)
[7327] => Array
(
[id] => 7327
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19750.00
[time] => 2026-03-30
)
[9460] => Array
(
[id] => 9460
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19148.00
[time] => 2026-03-31
)
[11595] => Array
(
[id] => 11595
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19164.00
[time] => 2026-04-01
)
[13722] => Array
(
[id] => 13722
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19181.00
[time] => 2026-04-02
)
[15849] => Array
(
[id] => 15849
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 19181.00
[time] => 2026-04-03
)
[26364] => Array
(
[id] => 26364
[originID] => 42
[deviceID] => 638
[modelID] => 804
[partnerID] => 0
[text] => Multicom
[price] => 19216.00
[time] => 2026-04-04
)
[26365] => Array
(
[price] => 19216.00
[text] => Multicom
[time] => 2026-04-05
)
)