MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK OC
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK OC
| Kjerne |
|---|
| Navn | AD106 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 22900 million |
| Brikkelstørrelse | 188.0 mm² |
| Tetthet | 121.8 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 3072 |
| TMU | 120 |
| ROP | 48 |
| SM-er | 24 |
| Tensor-kjerner | 120 |
| RT-kjerner | 30 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 8 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 288.0 GB/s |
| Hastighet | 18.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1830 MHz |
| Boost-klokke | 2490 MHz 2460 MHz |
| Minneklokke | 2250 MHz |
| Strøm |
|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 115 w |
| Anbefalt strømforsyning | 550 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 3 1.4a |
| HDMI | 1 2.1a |
| HDCP | 2.3 |
| Skjermer | 4 |
95.07.31.00.E3
N/A
Størrelse: 2000 KB
Build: 2023-04-18
Array
(
[653] => Array
(
[id] => 653
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-03-26
)
[1785] => Array
(
[id] => 1785
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-03-27
)
[4004] => Array
(
[id] => 4004
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-03-28
)
[5103] => Array
(
[id] => 5103
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-03-29
)
[6265] => Array
(
[id] => 6265
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-03-30
)
[7376] => Array
(
[id] => 7376
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-03-31
)
[9509] => Array
(
[id] => 9509
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-04-01
)
[11644] => Array
(
[id] => 11644
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-04-02
)
[13771] => Array
(
[id] => 13771
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3790.00
[time] => 2026-04-03
)
[24310] => Array
(
[id] => 24310
[originID] => 42
[deviceID] => 424
[modelID] => 46
[partnerID] => 0
[text] => Elkjøp
[price] => 3790.00
[time] => 2026-04-04
)
[24311] => Array
(
[price] => 3790.00
[text] => Elkjøp
[time] => 2026-04-05
)
)