Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX A1000
VCNRTXA1000-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | GA107 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 8 nm |
| Transistorer | 8700 million |
| Brikkelstørrelse | 200.0 mm² |
| Tetthet | 43.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2304 |
| TMU | 72 |
| ROP | 32 |
| SM-er | 18 |
| RT-kjerner | 18 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 8 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 192.0 GB/s |
| Hastighet | 12.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 727 MHz |
| Boost-klokke | 1462 MHz |
| Minneklokke | 1500 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 50 w |
| Anbefalt strømforsyning | 300 w |
| Skjermutgang |
|---|
| Mini DisplayPort | 4 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 163 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 20 mm |
Array
(
[1746] => Array
(
[id] => 1746
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-03-26
)
[2869] => Array
(
[id] => 2869
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-03-27
)
[5045] => Array
(
[id] => 5045
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-03-28
)
[6226] => Array
(
[id] => 6226
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-03-29
)
[7315] => Array
(
[id] => 7315
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-03-30
)
[9433] => Array
(
[id] => 9433
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-03-31
)
[11568] => Array
(
[id] => 11568
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-04-01
)
[13695] => Array
(
[id] => 13695
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-04-02
)
[15822] => Array
(
[id] => 15822
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 6973.83
[time] => 2026-04-03
)
[26337] => Array
(
[id] => 26337
[originID] => 42
[deviceID] => 632
[modelID] => 776
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 6973.83
[time] => 2026-04-04
)
[26338] => Array
(
[price] => 6973.83
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)