Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX A4500
VCNRTXA4500-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | GA102 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 8 nm |
| Transistorer | 28300 million |
| Brikkelstørrelse | 628.0 mm² |
| Tetthet | 45.1 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 7168 |
| TMU | 224 |
| ROP | 96 |
| Tensor-kjerner | 224 |
| RT-kjerner | 56 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 20 GB |
| Buss | 320 bit |
| Båndbredde | 640.0 GB/s |
| Hastighet | 16.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1050 MHz |
| Boost-klokke | 1650 MHz |
| Minneklokke | 2000 MHz |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 4 1.4a |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 267 mm |
| Høyde | 112 mm |
| Bredde | 40 mm |
Array
(
[642] => Array
(
[id] => 642
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-03-26
)
[1774] => Array
(
[id] => 1774
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-03-27
)
[3988] => Array
(
[id] => 3988
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-03-28
)
[5084] => Array
(
[id] => 5084
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-03-29
)
[6254] => Array
(
[id] => 6254
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-03-30
)
[7349] => Array
(
[id] => 7349
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-03-31
)
[9482] => Array
(
[id] => 9482
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-04-01
)
[11617] => Array
(
[id] => 11617
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-04-02
)
[13744] => Array
(
[id] => 13744
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 29999.00
[time] => 2026-04-03
)
[24283] => Array
(
[id] => 24283
[originID] => 42
[deviceID] => 396
[modelID] => 771
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 29999.00
[time] => 2026-04-04
)
[24284] => Array
(
[price] => 29999.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)