Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Asus GeForce GT 730
90YV0H20-M0NA00
| Kjerne |
|---|
| Navn | GK208B |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 28 nm |
| Transistorer | 1020 million |
| Brikkelstørrelse | 87.0 mm² |
| Tetthet | 11.7 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 384 |
| TMU | 32 |
| ROP | 8 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR5 |
| Størrelse | 2 GB |
| Buss | 64 bit |
| Båndbredde | 40.1 GB/s |
| Hastighet | 5.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Boost-klokke | 927 MHz |
| Minneklokke | 1252 MHz |
| Strøm |
|---|
| Anbefalt strømforsyning | 300 w |
| Skjermutgang |
|---|
| HDMI | 4 1.4b |
| HDCP | 1.4 |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 148 mm |
| Høyde | 105 mm |
| Bredde | 18 mm |
Array
(
[1761] => Array
(
[id] => 1761
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1097.00
[time] => 2026-03-26
)
[2884] => Array
(
[id] => 2884
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1096.00
[time] => 2026-03-27
)
[5060] => Array
(
[id] => 5060
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1096.00
[time] => 2026-03-28
)
[6241] => Array
(
[id] => 6241
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1142.00
[time] => 2026-03-29
)
[7330] => Array
(
[id] => 7330
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1142.00
[time] => 2026-03-30
)
[9463] => Array
(
[id] => 9463
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1144.00
[time] => 2026-03-31
)
[11598] => Array
(
[id] => 11598
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1144.00
[time] => 2026-04-01
)
[13725] => Array
(
[id] => 13725
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1146.00
[time] => 2026-04-02
)
[15852] => Array
(
[id] => 15852
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1150.00
[time] => 2026-04-03
)
[26367] => Array
(
[id] => 26367
[originID] => 42
[deviceID] => 639
[modelID] => 806
[partnerID] => 0
[text] => Multicom
[price] => 1150.00
[time] => 2026-04-04
)
[26368] => Array
(
[price] => 1170.00
[text] => Multicom
[time] => 2026-04-05
)
)