| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | Kepler 2.0 |
| Generasjon | GeForce 700 |
| Forrige generasjon | GeForce 600 |
| Neste generasjon | GeForce 900 |
| Grensesnitt | PCIe 2.0 x8 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | GK208B |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 28 nm |
| Transistorer | 1020 million |
| Brikkestørrelse | 87.0 mm² |
| Tetthet | 11.7 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 384 |
| TMU | 32 |
| ROP | 8 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR5 |
| Størrelse | 4 GB 2 GB |
| Buss | 64 bit |
| Båndbredde | 40.1 GB/s |
| Hastighet | 5.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 902 MHz |
| Boost-klokke | 927 MHz |
| Minneklokke | 1252 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 49 w |
| Anbefalt strømforsyning | 300 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| DVI-D DL | 1 |
| VGA | 1 |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 145.8 mm |
| Høyde | 111.1 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 108,- | 927 MHz | 1 | 148 mm | 105 mm | 18 mm | |
1 389,- | 927 MHz | 2 | 145.8 mm | 111.1 mm | 40 mm | |
877,- | 927 MHz | 1 | 167 mm | 69 mm | 17 mm | |
| 927 MHz | 2 | 145 mm | 106 mm | 30 mm | ||
| 1006 MHz +8.5% | 2.1 | 148 mm | 106 mm | 42 mm |
Prisvarsler