MSI GeForce RTX 3050 LP OC
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
MSI GeForce RTX 3050 LP OC
| Kjerne |
|---|
| Navn | GA107 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 8 nm |
| Transistorer | 8700 million |
| Brikkelstørrelse | 200.0 mm² |
| Tetthet | 43.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2304 |
| TMU | 74 |
| ROP | 32 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 6 GB |
| Buss | 96 bit |
| Båndbredde | 168.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1042 MHz |
| Boost-klokke | 1492 MHz 1470 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 70 w |
| Anbefalt strømforsyning | 300 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 1 1.4a |
| HDMI | 2 2.1 |
| HDCP | 2.3 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2.1 |
| Lengde | 174 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 42 mm |
| Weight | 311 g |
Array
(
[1736] => Array
(
[id] => 1736
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2612.00
[time] => 2026-03-26
)
[2859] => Array
(
[id] => 2859
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2612.00
[time] => 2026-03-27
)
[5035] => Array
(
[id] => 5035
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2612.00
[time] => 2026-03-28
)
[6207] => Array
(
[id] => 6207
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2612.00
[time] => 2026-03-29
)
[7305] => Array
(
[id] => 7305
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2612.00
[time] => 2026-03-30
)
[9394] => Array
(
[id] => 9394
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2623.00
[time] => 2026-03-31
)
[11529] => Array
(
[id] => 11529
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2623.00
[time] => 2026-04-01
)
[13656] => Array
(
[id] => 13656
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2623.00
[time] => 2026-04-02
)
[15783] => Array
(
[id] => 15783
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 2645.00
[time] => 2026-04-03
)
[26298] => Array
(
[id] => 26298
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 793
[partnerID] => 0
[text] => Multicom
[price] => 2645.00
[time] => 2026-04-04
)
[26299] => Array
(
[price] => 2644.00
[text] => Multicom
[time] => 2026-04-05
)
)