Priser, Spesifikasjoner og informasjon
| Kjerne |
|---|
| Navn | GA104 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 8 nm |
| Transistorer | 17400 million |
| Brikkelstørrelse | 392.0 mm² |
| Tetthet | 44.4 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 6144 |
| TMU | 192 |
| ROP | 96 |
| SM-er | 48 |
| Tensor-kjerner | 192 |
| RT-kjerner | 48 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 256 bit |
| Båndbredde | 448.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 735 MHz |
| Boost-klokke | 1560 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm |
|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 140 w |
| Anbefalt strømforsyning | 550 w |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 241 mm |
| Høyde | 112 mm |
| Bredde | 20 mm |
Array
(
[632] => Array
(
[id] => 632
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-03-26
)
[1764] => Array
(
[id] => 1764
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-03-27
)
[3978] => Array
(
[id] => 3978
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-03-28
)
[5074] => Array
(
[id] => 5074
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-03-29
)
[6244] => Array
(
[id] => 6244
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-03-30
)
[7333] => Array
(
[id] => 7333
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-03-31
)
[9466] => Array
(
[id] => 9466
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-04-01
)
[11601] => Array
(
[id] => 11601
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-04-02
)
[13728] => Array
(
[id] => 13728
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 35981.00
[time] => 2026-04-03
)
[24267] => Array
(
[id] => 24267
[originID] => 42
[deviceID] => 385
[modelID] => 797
[partnerID] => 0
[text] => Multicom
[price] => 35981.00
[time] => 2026-04-04
)
[24268] => Array
(
[price] => 35981.00
[text] => Multicom
[time] => 2026-04-05
)
)